Kobiety, które płacą za seks , czy sponsorki to nie ściema?

Nie wiadomo dokładnie, ile kobiet płaci za seks. Ale chcemy przyjrzeć się bliżej temu zjawisku i sprawdzić czy sponsorki to ściema?

Nie wiadomo dokładnie jak wiele jest kobiet które płacą za sex? Z pewnością prawdą jest, że korzystanie z płatnego seksu było dotychczas męskim przywilejem. Wiele kobiet uważa, że korzystanie z seksu za pieniądze jest dla nich bezpieczniejsze niż bycie przywiązaną emocjonalnie do jednego partnera. Kobiety decydują się na płatny sex z wygody, nie muszą znosić męskich kłamstw i oszustw. Dla niektórych kobiet, system ten oferuje więc gwarancję, posiadania męskiego towarzystwa, bez potrzeby tworzenia stałych związków. Kobiety które decydują się tę formę seksu nie uważają, że płacenie za seks jest równoznaczne z zdradą przynajmniej nie tak, jakby pozamałżeński związek. Dla wielu kobiet ryzyko związane z szukaniem męskiego towarzystwa w lokalnych i klubach jest zbyt wysokie. Większość kobiet szukających seksu w internecie wybiera stronę sponsorki.pl. Mogą tam bez liczyć na dyskrecję i oferty wielu mężczyzn którzy bez ściemy i mydlenia oczu oferują swoje usługi.

Kobiety płacą za sex z wielu powodów: chęć spróbowania nowych rzeczy, ale niektóre są po prostu zbyt zaangażowane, nie mają czasu, aby wyjść na miasto i szukać partnera.

Wielu młodych mężczyzn decyduje się świadczyć tego typu usługi jest to zachęcająca perspektywą, że będzie mógł mieć dodatkowe dochody w czasie kryzysu. W tym co robią nie ma iluzji, kłamstw, ściemy i oszustw kobieta dostaje dokładnie to za co płacić pieniądze, jest to prosty i bezpieczny układ.

Możliwość komentowania jest wyłączona.